Ostatní

Hlídání dětí od 1 roku – hlídání je možné u vás doma nebo doma u „chůvy“. Můžete si vybrat, zda máte zájem o ženu či muže. K dispozici máme několik zkušených lidí. Cena od 200 Kč za hodinu. Při dlouhodobém hlídání možná sleva.

Hlídání a výcvik psů – možnost i ubytování. Vše na individuální domluvě.

Narozeninové oslavy na míru - Rádi byste svým dětem uspořádali narozeninovou oslavu s kamarády, dortem, ozdobami, grilováním, koupáním, zábavou a dalšími věcmi, co k narozeninám patří? Neváhejte a ozvěte se nám. Máme vlastní prostory, jak venkovní, tak i vnitřní. Postaráme se o jakýkoliv počet dětí, které budou pod kvalifikovaným, ale přesto přátelským dohledem. Vytvoříme i pozvánky. Vše dle Vašich požadavků. Neváhejte a kontaktujte nás! Ceny dle individuálních požadavků. Možnost pronájmu party stanů. Malování na obličej, klauni, balónky, písničky a mnohem více... To vše máme k dispozici a čekáme jen na Vás :-)

Noční bojovkaNoční bojovka - Chcete uspořádát zážitkový nebo sportovní víkend, teambuilding, nebo cokoliv jiného kde jsou účastníci přes noc?

My přijedeme, prohlédneme si okolí, vyhlédneme vhodné místo - nejlepší samozřejmě je, když se v blízkosti nachází les. A následně postavíme trasu. Chodí se po jednom po trase, která je vyznačena svíčkami a petrolejkami. Na trase bývají tři stanoviště, na kterých se plní různé úkoly a pak se následně vyhodnocují. Cestou čekají různé nástrahy. Nejsme zastánci chytání ve tmě za nohu a „bafání“ na lidi za stromem. Máme několik rekvizit a elektronických, nášlapných, vysoce sofistikovaných strašících zařízení, např. postavu čerta v životní velikosti, která se rozsvítí jakmile jdou lidé kolem. Je zajímavé sledovat, že vlastně i dospělí bývají před touto hrou dost nervozní a samotným se jim do lesa nechce. Po skončení ale vždy akci hodnotí jako super zážitek a účastníci jsou rádi že překonali tu nejistotu, u některých se dá říci i strach, vydat se ve tmě na neznámou stezku kde nevědí, co je čeká... Cena 2500 Kč + doprava.

Hostesky - nově nabízíme hostesky pro Vaše firemní a reklamní akce, veletrhy a další. Ceny již od 200 Kč/hod.

Úklid - Máte zájem o jednorázový či pravidelný úklid? Zajišťujeme kompletní úklidové služby s několikaletou praxí pro majitele bytů, domů, kanceláří a dalších nemovitostí. Nabízíme: vytírání, vysávání podlah, utírání prachu, úklid toalet a koupelen, mytí oken, čištění prostor ozónem. Cena dle velikosti prostoru.