Volnočasové aktivity

KICK BOX - pro děti i dospělé. Individuální i skupinová výuka

BĚH – neradi běháte sami? Máme několik lektorů i lektorek, kteří se Vám budou rádi věnovat. Součásti běhu je samozřejmostí kvalitní rozcvička. Běhá se za každého počasí:). Lektoři se přizpůsobí Vašim časovým možnostem. 

Fotbal – chcete, aby se Vaše děti hýbaly? Fotbal! Jedinečná zábava pro veškeré věkové kategorie. Děti – teenageři se naučí pravidla, zahrají si a ještě se pobaví. Lokalita Dolní a Horní Počernice. Pondělí – pátek v odpoledních a večerních hodinách, sobota a neděle celé dny. Cena od 150 Kč za hodinu. Možné platit jednotlivé lekce či formou zvýhodněné permanentky.

FLORBAL - zábavný sport jak pro děvčata, tak chlapce. Pokud Vás nudí fotbal nebo hokej, přijďte si s námi zahrát florbal. Cena od 150 Kč za 90ti minutovou lekci. Možné platit jednotlivé akce či zvýhodněné permanentky.

Tenismožnost individuální i menší skupinové výuky. Lokalita Dolní a Horní Počernice. Pondělí – pátek v odpoledních a večerních hodinách, sobota a neděle celé dny. Cena od 150 Kč za hodinu. Možné platit jednotlivé lekce či formou zvýhodněné permanentky.

Tanec

  • hip hop - výuka probíhá po celé Praze (dle zájmu) pod vedením zkušeného lektora z BDS Academy. Trénink je 2x týdně (dny dle zájmu) od 18hodin. Cena od 150Kč za lekci.  Možné platit každou lekci zvlášť, či formou zvýhodněné permanentky. Věk: 15 – 18 let.
  • street dance – lekce jsou rozděleny do tří věkových kategorií: 3 – 6 let; 7 – 11 let, 12 – 15 let a od 16ti let. Cena od 150Kč za lekci. Možné platit každou lekci zvlášť či formou zvýhodněné permanentky.  K dispozici jsou dvě lektorky, jedna tančí ve skupině Astyle.

Pohybové aktivity

  • pro děti ve věku 5 – 12 let pod vedením zkušené lektorky. Lokalita Praha 9 – Újezd nad Lesy a okolí. Čas: středa a pátek odpoledne (časy dle zájmu). Cena od 100Kč za lekci. Možné platit každou hodinu zvlášť, či formou zvýhodněné permanentky.
  • pro maminky s dětmi – každý den dopoledne (dle zájmu) na Praze 9 – Újezd nad Lesy a okolí. Cena od 100Kč za lekci. Možné platit každou hodinu zvlášť, či formou zvýhodněné permanentky.

Příprava dětí na školku – 11ti týdenní kurz, který probíhá jednou týdně, 90ti minutové lekce. Kurz se věnuje psychologickému, sociálnímu, emocionálnímu, rozumovému a fyzickému vývoji dítěti – hraní, poznávání barev, rozvíjení samostatnosti, paměti a pohybových dovedností. Prostor bude i pro tancování a zpívání. Cena od 250 Kč za lekci. Možné platit každou lekci zvlášť či formou zvýhodněné permanentky.

Kurz první pomociurčen pro děti a teenagery ve věku 11 – 18 let. Lekce budou probíhat v sudé týdny. Časy a lokality dle dohody. Cena od 150Kč za 90ti minutovou lekci. Možné platit každou lekci zvlášť či formou zvýhodněné permanentky.

Hra na hudební nástroje – rádi byste se naučili hrát na hudební nástroj, či se jen něco doučili a procvičili? Neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme výuku na tyto nástroje:

  • akordeon
  • saxofon
  • klávesy, klavír, anebo piano
  • zobcová flétna
  • kytara
  • housle

Poznáváme přírodu – můžete se těšit na zajímavé vyprávění a učení se o lučním kvítí, lučních zvířatech, lesních rostlinách, zvířatech, bylinkách, jedlých rostlinách v přírodě, včelách a také hmyzích hotelech. Dozvíte se, jak se správně chovat v lese.
Cena: od 100 Kč za 60ti minutovou lekci. Možno platit každou lekci či formou zvýhodněné permanentky.