Výlety

Uskutečnilo se:

 • 30.8.2014 - Praha - Dnešní výlet se nám moc povedl!!! Kola jsme vzdali-nakonec bylo hezky:-D
  V půl 10 jsme vyrazili směr Terra burza na Pankráci. Viděli jsme rybičky, ještěrky, hady, ježky, cvrčky, myši... Něco málo jsme nakoupili a pokračovali do Mineralia. Prohlédli jsme si vzácné kameny z celého světa, podívali se do jeskyně a 4D kina. A dál? Výborný obídek, řízky a panenky:-) Dokonce jsme seděli na místě Jana Přeučila:-) Se spokojenýma bříškama hurá na Prague car festival do Letňan. Všichni bysme si nějaké autíčko vybrali:-)
  Aby toho kina nebylo málo, šli jsme na Cestu do neznáma, 5D kino.
  Výlet jsme završili na Černém Mostě v Bubbleology:-)
  Kdo nebyl, může jen litovat:-)
  Fotografie z výletu ZDE

 • 30.7.2014 - Nelahozeves - Tento výlet typu "hurá akce" se nám moc povedl. Vymysleli jsme ho 12 hodin před odjezdem. Sešlo se nás pět. V devět hodin ráno jsme se sešli, příjemnou 2 km procházkou jsme se vydali na nádraží, kde jsme koupili jízdenky a 10 minut čekali na vlak. Měli jsme "štěstí", na velmi "zajímavé" průvodce. Kluci je pak celou cestu předváděli:-) (viz.foto:-)).
  Před odjezdem dalšího vlaku jsme měli chvíli, tak jsme navštívili Bubbleologyyyyy:-) a řekli si něco málo o České národní bance, Prašné bráně...
  Po 11. hodině jsme dorazili do města "Nelahozeves" a šli koupit lístky na prohlídku zámku. Po cestě jsme potkali malého králíčka.
  Poté jsme se vydali hledat "kešku". Šli jsme polem nepolem, lesem, příkopy, stráněmi... ale námaha za to stála - "kešku" jsme úspěšně našli:-) Pěkně nám po cestě vyhládlo, tak jsme si v zámecké restauraci dali kuřecí řízek a hranolky:-) Jen nevím, co všem chutnalo víc. Jestli řízek, nebo citron:-)) A taky se hrála hra: "Komu se vejde víc do pusy?"
  Ve 2 hodiny nás čekala velmi zajímavá prohlídka, kde jsme se převlékli za prince a princezny. Kdo ví, jak se jmenovala místní princezna? K prohlídce jsme připojili i návštěvu výtvarné dílničky, kde si každý, mimo jiné, vyrobil rodokmen.
  Před 4. hodinou jsme vyšli ven, ale domů se nám ještě nechtělo. Tak co ted?:-) Hledat další "kešku". A po nalezezní "kešky" hurááá na vlak, než nám začne pršet.
  Ušli jsme cca 9 km, zážitků a fotek máme plno:-)
  Kdo se k nám přidá na další výlet?
  Fotografie z výletu ZDE

Diskusní téma: Výlety

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek